Банкам

Банкам

Партнером НУФ може стати будь-який український банк, для якого співпраця з малими та середніми підприємствами є одним з пріоритетів, який має надійний, стійкий фінансовий стан, виконує нормативи НБУ та здійснює прибуткову діяльність.

Ставши партнером НУФ, та уклавши з НУФ Угоду про партнерство, банк отримує доступ до кредитних ресурсів НУФ за всіма діючими та майбутніми програмами і проектами НУФ. Банк-партнер на свій розсуд визначає програми НУФ, в яких бажає брати участь.

Процедура набуття статусу банка-партнера:

  1. Банк, зацікавлений у партнерстві з НУФ, повинен надіслати письмове звернення на ім’я Виконавчого директора НУФ з обґрунтуванням своєї зацікавленості у співпраці з НУФ з метою розвитку кредитування МСП разом із заповненою анкетою, яку можна завантажити з сайту.
  2. У разі позитивної оцінки анкетних даних НУФ проводить дистанційну та виїзну оцінку банку, включаючи оцінку його фінансового стану, наявність в стратегії банку напрямку роботи з МСП, відповідних кредитних технологій та процедур, здійснює вибірковий перегляд кредитних справ позичальників МСП прокредитованих банком за рахунок власних коштів (у разі наявності) тощо. За результатами проведеного аналізу НУФ готує матеріали Виконавчому директору НУФ для розгляду питання щодо можливості винесення на засідання Ради НУФ питання про можливість затвердження банку в якості банка-партнера НУФ.
  3. Рада НУФ на своєму найближчому засіданні або в робочому порядку приймає рішення про затвердження банку в якості партнера НУФ та укладення банком Угоди про партнерство.
  4. НУФ та банк підписують Угоду про партнерство, яка визначає загальні рамки подальшої співпраці між ними.
  5. НУФ укладає з банком-партнером Кредитні договори на бажану суму в рамках обраних програм. При цьому загальна заборгованість банка-партнера перед НУФ за всіма укладеними кредитними договорами не повинна перевищувати 50% від власного капіталу НУФ.

Основні умови кредитування для банків-партнерів НУФ та субпозичальників:

  1. Програма мікрокредитування
  2. Програма з рефінансування заходів підтримки системикредитування у сільській місцевості
  3. Програма ММСП
  4. Програма з підтримки фінансування інвестиційнихпроектів малих та середніх підприємств за пріоритетними напрямами
Перелік необхідних документів
Перелік необхідних документів
КОНТАКТИ
ДЛЯ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

Питання та відповіді

задати питання